המסת שומן קופון

טיפול המסת שומן בקור, 'Studio 18' בשינקין טיפול המסת שומן בקור ב-159 ₪ או 3 טיפולי המסת שומן בקור בשילוב עם מכשיר אולטראסאונד ב-469 ₪

לרכישה
 • טיפול הצרת היקפים בהקפאת שומן, במשך 40 דקות ב-159 ₪ במקום 500 ₪
 • 3 טיפולי הצרת היקפים בהקפאת שומן, משולבים עם מכשיר אולטראסאונד ב-469 ₪ במקום 1400 ₪
 • 5 טיפולי הצרת היקפים בהקפאת שומן, משולבים עם מכשיר אולטראסאונד ב-719 ₪ במקום 1800 ₪
כיצד מתבצע טיפול המסת שומן בקור?
הטיפול בבסיסו מיועד לאזורים עם מצבורי שומן תת-עורי כמו בטן, מותניים, ירכיים, גב עליון ותחתון וזרועות. הטיפול מבוצע באמצעות מכשיר מיוחד ובדרך כלל מבוצע מסאז' קל להרגעה בסופו. במהלך הטיפול יתבצע קירור הדרגתי של האזור הנבחר, מה שגורם לשכבת השומן המצויה תחת העור להתפרק והיא מופרשת החוצה מהגוף בתהליך טבעי של מערכות הלימפה והדם בתוך כ-6 שבועות.
הטיפול נעשה באמצעות מכשיר מיוחד לו יש 2 ידיות הקפאה אותן מעבירים על האזורים המטופלים והן מקררות את האזור ומביאות לפירוק של עד 40% מהשומן שהצטבר. ידית נוספת, היא ידית אולטרסאונד שמסייעת בהצרת היקפים ובהגעה לתוצאה סימטרית ולגמישות העור. ההליך אינו פולשני, ללא מגע ישיר על העור וללא תופעות לוואי.
Studio 18
מכון קוסמטיקה ולייזר נמדד בעיקר באיכות הקוסמטיקאיות שמובילות ומנהלות אותו. אם את/ה מתגוררת באזור ת"א או בקרבתה ומחפשים מכון לקוסמטיקה וטיפולי לייזר מעולה שאפשר לסמוך על האבחנה המקצועית שלו ועל דרכי הטיפול שהמכון מציע – אתם במקום הנכון. אנה דרעי היא קוסמטיקאית מקצועית שמאחוריה שנות לימוד רבות ומעמיקות במגוון תחומים של קוסמטיקה רפואית וניסיון גדול בטיפול בבעיות בעור. השתלמויות רבות בחומרי קוסמטיקה פעילים מאפשרים לאנה להציע טיפולים מתוך ידע והבנה בתהליכי פעולתם של חומרים שונים וראיה רחבה של מה שנכון ומתאים לעור.
 • תקף ל-60 ימים מתאריך רכישת השובר
  מימוש שובר אחד לאדם
 • למימוש בימים א'-ה' 09:00-21:00
  לא תקף בשישי וערבי חג
 • בתיאום מראש בלבד בטלפון: 03-5251122
  הכרטיסיה אינה ניתנת להעברה

כתובת: תל אביב יפו,שינקין 18


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *