ג'ים ג'פריס קופון

ג'ים ג'פריס קורע את היכל מנורה מבטחים בת"א אין לו אלוהים, בהופעה שנונה וחדה יותר מאי פעם, כרטיס ב-99 ₪ בלבד במקום 249

לרכישה
אחרי שתי הופעות סולד אאוט פנומנליות ב-2016, הקומיקאי המבריק ג׳ים ג׳פריס התאהב בישראל ויחזור במופע חדש ולראשונה – בפורמט ישיבה של 360 מעלות.
ג'ים ג'פריס הוא אחד הקומיקאים הפופולרים והמוערכים בעולם כיום. מאחוריו 5 ספיישלים סופר-מצליחים ששודרו בנטפליקס, ב-HBO וברשת showtime. הוא מככב מדי שבוע בתכנית טלוויזיה פורצת דרך ברשת קומדי סנטרל, קהל מעריצים של מיליונים שעוקב אחריו למרות או בזכות כמות לא מבוטלת של אירגונים ואנשים שהצליח לעצבן במהלך הדרך ביניהם מאמיני כל הדתות, המפלגה הרפובליקנית בארה"ב והעומד בראשה, ארגוני זכויות נשים, ארגוני תמיכה בהפרעות למידה ויותר מכולם – אירגוני הנשק בארה"ב.
את הפריצה הגדולה שלו הוא עשה בספיישל שהופק ע"יHBO שנקרא I swear to god (אני נשבע/מקלל לאלוהים) ובהמשך בספיישל מופלא בערוץ showtime שנקראAlcoholocaust (אלכוהושואה) וב-bare (חשוף/פשוט) שהופק ע"י נטפליקס. המופע שאיתו הגיע לישראל בביקור הקודם –freedumb זמין בנטפליקס ונחשב לאחד ממופעי הסטנדאפ הנצפים והמוערכים ביותר ברשת.
ההומור שלו שנון ומרושע, אין לו מחסומים ו/או אלוהים.  ג'פריס לא מרחם על איש, גם לא על עצמו. הוא מגלה מידה בריאה של מודעות והומור עצמי ובין כל קורבנות עקיצותיו ניתן למצוא גם אותו ואת משפחתו.
  • תקף למופע שיערך בהיכל מנורה מבטחים תל אביב:
    16.1.2018, פתיחת דלתות בשעה 20:30, תחילת מופע בשעה 21:00
  • ישיבה באולם 
  • מקומות הישיבה בזוגות, מעבר לכך ע"ב מקום פנוי.
  • סדר הישיבה יקבע בצורה אקראית ע"י צוות ההפקה
    יש להגיע לקופות כחצי שעה לפני תחילת המופע ולהמיר את הקופון בכרטיס

כתובת: יגאל אלון 51 תל אביב

 


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *