ממלכת האבירים עכו העתיקה קופון

חוויה קסומה בממלכת האבירים ב-239 ₪ במקום 300 ₪ המלאי מוגבל

לרכישה
לחיות ולחוות את תקופת ימי הביניים עם צלילים, ריחות וטעמים מימים אלה עם נגיעות אמנותיות של המאה ה-21. ברחובותייה הראשיים של העיר העתיקה נפגוש דמויות מרתקות, נהנה מארוחת משתה ונצפה במופע בידורי וקרבות אבירים.

http://https://youtu.be/jb_Bse01-vw

ממלכת האבירים
הקסם מתחיל בקבלת פנים בכניסה לאולמות האבירים. שם יקבלו את פניכם שחקנים לבושים ברוח התקופה בשלוש תחנות שונות מלוות בברכה אישית.
משם נעבור לרחוב האומנים (גרנד מוניר) ולאחר מכן, בקבוצות קטנות, נעבור אל האולם. בדרך נפגוש דמויות צבעוניות מהימים ההם ובהם: קבצנים, מגדת עתידות ועוד שיציגו סצנות תקופתיות. משם נעשה הפסקה ונתפנה למשתה הגדול בחדר האוכל המקורי בתוך המצודה המרשימה במימדיה הגדולים: האולם, העמודים, התקרה, השחזור והתאורה האותנטית. את הארוחה במשתה, נאכל בידיים (אם רוצים), נשתה בגביעים, כשהיא מוגשת ע"י שחקנים ומלצרים הלבושים בלבוש ססגוני ברוח התקופה. ליצנים ואבירים רקדנים יסתובבו בינינו וישרו אווירה שמחה ועליזה. המלך ריצ'רד לב הארי והאבירים יקבל את פני הבאים לנשף ההכתרה.
בסוף הארוחה, נגיע אל ההיפודרום, שם נצפה ונקח חלק פעיל בקרבות של אבירים על סוסים אמיתיים, חלקם קרבות קרקע וחלקם רכובים על סוסים.
ניתן לממש ביום חמישי ב-21.12.17 בלבד
בתיאום מראש בלבד, בטלפון: 058-7007507
מימוש של עד 10 שוברים לאדם ועל בסיס מקום פנוי
משך הפעילות כשעתיים וחצי
מלאי הכרטיסים מוגבל
יש להגיע חצי שעה לפני וייתכנו שינויים עקב מזג האוויר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *