בנות אוהבות אוכל קופון

ארוחת ערב ליחיד באווירה מיוחדת עם מבחר מנות מפתיעות לצד יין ואלכוהול משובח אצל ״הבנות אוהבות אוכל״, השפיות קרן אלה גפן ויעל סלע ב-239 ₪

לרכישה

שובר עבור ארוחת טעימות ליחיד אצל "הבנות אוהבות אוכל", מועמדת לפרס "מסעדת הקונספט המעניינת ביותר בת"א" של Time Out בתחרות Eating & Drinking Awards לשנת 2017! 
קרן אלה גפן ויעל סלע הן "הבנות", זוג נשוי שמלבד האהבה, מחברת ביניהן גם תשוקה עצומה לאוכל ואהבה לאנשים ולאירוח. בדירת הגג היפהפייה שלהן בלילינבלום הן מפגישות סועדים מהארץ והעולם סביב שולחן גדול, שהמשותף להם הוא יצר סקרנות והרפתקנות, לצד אהבה לאוכל טוב והרבה אלכוהול.
הקונספט של "הבנות" הוא אחיד – ארוחת טעימות עם המון מנות ואלכוהול, אבל התפריט משתנה תדיר, לפי העונה, מצב הרוח והחשק. תמיד יככבו בו בשר מובחר, דגים ופירות ים טריים, שפע שמן זית ועשבי תיבול, לחמים וקינוחים מפתיעים.

הארוחה תתקיים בשני מועדים לבחירה, יש לבחור את המועד הרצוי בעת הרכישה:
• שלישי 26/12/17 בשעה 20:00
• חמישי 11/1/18 בשעה 20:00

לאחר רכישת השובר יש להזמין מקום מראש בטלפון 052-8889333.
הארוחה מתקיימת במינימום של כ-20 משתתפים ומקסימום של עד 30 משתתפים.

הקונספט של "הבנות" הוא אחיד – ארוחת טעימות עם המון מנות ואלכוהול, אבל התפריט משתנה תדיר, לפי העונה, מצב הרוח והחשק. תמיד יככבו בו בשר מובחר, דגים ופירות ים טריים, שפע שמן זית ועשבי תיבול, לחמים וקינוחים מענגים.

קרן אלה גפן ויעל סלע הן "הבנות", זוג נשוי שמלבד האהבה, מחברת ביניהן גם תשוקה עצומה לאוכל ואהבה לאנשים ולאירוח. קרן, עבדה במשך שנים במיטב המסעדות של תל אביב ויעל היא קונדיטורית שעשויה מ-70% שוקולד, חיה ונושמת את עולם האפייה והקינוחים.

בדירת הגג היפהפייה שלהן בלילינבלום הן מפגישות סועדים מהארץ והעולם סביב שולחן גדול, שהמשותף להם הוא יצר סקרנות והרפתקנות, לצד אהבה לאוכל טוב והרבה אלכוהול.+


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *