בילי אליוט קופון

המחזמר המפורסם בילי אליוט בכיכובם של אבי קושניר, אושרי כהן, דפנה דקל ועוד, כרטיס ישיבה באולם ב-99 ₪ במקום 229 ₪ סיטי הול, סינמה סיטי גלילות, שישי הקרוב

לרכישה לחצו כאן

  • כרטיס ישיבה באולם למחזמר “בילי אליוט” בסיטי הול – סינמה סיטי גלילות, רק ב-99 ₪ במקום 229 ₪

בילי אליוט המחזמר – הגרסה הישראלית

בילי אליוט הוא שם מוכר בהרבה מקומות ברחבי העולם עם סרט שובר קופות ומחזמר מצליח שבא בעקבותיו. עכשיו עולה הגרסה הישראלית למחזמר המצליח ולכם יש הזדמנות להיות חלק מההרפתקה.

בילי אליוט החל כאמור כסרט בריטי מצליח המספר את סיפורו של נער אמיץ בעיירה שמרנית המחליט להמיר את כפפות האגרוף בנעלי בלט ונלחם כנגד כל הסיכויים על מנת לממש את חלומו. בילי הצעיר נאבק בדעות קדומות ובסופו של דבר הופך למקור השראה עבור כל אחד ואחד החולם לעשות משהו כנגד כל הסיכויים.

לאחר שסחף מיליוני מעריצים בין השאר בווסט אנד המפורסם בלונדון ובבימות נוספות ברחבי העולם קיבלה ההפקה הישראלית אישור זכויות להפקת המחזמר בגרסה מקומית.

המחזמר, בבימויו של אלדר גרויסמן ובתרגום לעברית על ידי אלי ביז’אווי, יציג את שון זילברשטיין וארנון הרינג שישחקו לסירוגין בתפקיד בילי אליוט, אבי קושניר בתפקיד אביו של בילי, אושרי כהן בתפקיד טוני, אחיו של בילי, דפנה דקל כמורה לריקוד גברת וילקינסון, ודינה דורון בתפקיד הסבתא.

בנוסף ייקחו חלק במחזמר עוד שחקנים, רקדנים וילדים המלווים את בילי ומשפחתו במהלך המחזה- חברי הכיתה, בנות החוג למחול, אנשי העיירה, כורים ועוד עשרות תפקידים.

הפקת הענק שהושקעו בה סכומים גדולים עתידה להעניק לקהל הישראלי חוויה משפחתית, ברמה בינלאומית, עם פס קול שנכתב ע’‘י לא אחר מאשר הסר, אלטון ג’ון וכל הביצועים יהיו חיים בליווי תזמורת לייב על הבמה.

תקף למופע שיתקיים ביום שישי ה-3.3.2017, בשעה 14:30, בסיטי הול, סינמה סיטי גלילות
כרטיס ישיבה באולם
יש להגיע לקופות כחצי שעה מראש כדי להמיר את השובר בכרטיס
שמירת הכרטיסים בקופות תהיה על שם בעל הקופון
טלפון לבירורים: *2207 (אין צורך בתיאום מראש)
שימו לב: חלוקת הכרטיסים תתבצע ביום המופע בלבד
יש להגיע עם שובר מודפס
רכישת ומימוש קופונים ללא הגבלה בכפוף למלאי הזמין

כתובת: סינמה סיטי גלילות,רמת השרון

 


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *